A Vasas- ASI DSE ellen az ifjúsági csapatunk is megkezdte a szereplést az új szezonban.

Lendületes és gyors játékot mutatott be csapatunk. Ellenfelünk 10 percig tudta tartani az általunk diktált tempót, sőt 8 percig vezettek is (5-3), ezután egy 6-0-s rohammal gyakorlatilag eldöntöttük a mérkőzést, majd ezt követően fokozatosan nőtt a különbség a két csapat között. Félidőben már magabiztos előnyre tettünk szert (9-16).

A második játékrészben rengeteg kidolgozott helyzetet hagytunk kihasználatlanul, de így is végig biztosan kézben tartottuk a találkozót. Mindenki kivette a részét a magabiztos győzelemből.

Végeredmény
Vasas- ASI DSE – Dorogi ESE 16-27(9-16)
Összeállítás: MÁTYÁS V. (kapus) – IMREI N. 5 gól, MOLNÁR E. 3 gól, Tolvaj D. 2 gól, TOLVAJ G. 1 gól, PRIÁLL E. 4 gól, TURÁK A. 2 gól. Cserék: MARKOS R. 5 gól, Forgács V. 4 gól, Bodnár N. 1 gól, Gáspár V., Pohner O., Mátyás A.

Bona Gergő: „Jól játszottunk, bár a második félidőben bennünk maradt még jó néhány gól. Úgy gondolom nagyon értékes győzelmet arattunk, hiszen az ASI biztosan a bajnokság erősebb csapatai közé tartozik.”