Kézilabda csapatunk zárt kapuk mögött kezdi meg a szezont.

Sajnálattal értesítjük kedves szurkolóinkat, hogy felnőtt- és utánpótlás csapataink hazai bajnoki mérkőzéseit, gyermekbajnoki fordulóit– határozatlan ideig – zárt kapuk mögött rendezzük meg.

A Magyar Kézilabda Szövetség által 2020. augusztus 29-én megfogalmazott COVID-protokollban foglaltakat nem tudjuk maradéktalanul betartatni. Ezért szurkolóink, sportolóink és az összes közreműködő egészségének védelme érdekében egyesületünk, a sportcsarnok üzemeltetőjével közösen, úgy döntött, hogy határozatlan ideig nem fogadunk nézőket a Dorogi Sportcsarnokban.

Természetesen klubunk és a szövetség is folyamatosan figyeli a járványügyi helyzetet, illetve az arra vonatkozó jogszabályokat, remélve, hogy szurkolóink minél hamarabb visszatérhetnek a lelátóra.