szezonkorosztályversenyhelyezés
2011/2012felnőttNB II felnőtt bajnokság11. hely
2011/2012juniorNB II junior bajnokság5. hely
szezonkorosztályversenyhelyezés
2012/2013felnőttNB II felnőtt bajnokság6. hely
2012/2013juniorNB II junior bajnokság 2. hely
2012/2013juniorAntos Csaba kézilabda torna Bábolna1. hely
2012/2013U10Nemzetközi Balázs – kupa Győr2. hely
2012/2013U10Interball- kupa Tatabánya2. hely
2012/2013U12Komárom- Esztergom megyei utánpótlás bajnokság3. hely
szezonkorosztályversenyhelyezés
2013/2014felnőttNB II felnőtt bajnokság5. hely
2013/2014juniorNB II junior bajnokság1. hely
2013/2014U12Erima Gyermekbajnokság Tóth László régió1. hely
2013/2014U14Erima Gyermekbajnokságkiemelt osztály
2013/2014U9 Astron kupa Kecel2. hely
2013/2014U16United World Games (Ausztria)3. hely
szezonkorosztályversenyhelyezés
2014/2015felnőttNB II felnőtt bajnokság3. hely
2014/2015juniorNB II junior bajnokság5. hely
2014/2015juniorFerplast- kupa Nesvady (Szlovákia)1. hely
2014/2015U7Hét Vezér kupa Esztergom1. és 2. hely
2014/2015U8 Hét Vezér kupa Esztergom2. hely
2014/2015U8 Interball- kupa Tatabánya6. hely
2014/2015U8 Megyei Jogú Városok Szivacskézilabda Versenye 10 . hely
2014/2015U9 Interball- kupa Tatabánya5. hely
2014/2015U9 Szentesi Kézilabda Fesztivál6. hely
2014/2015U10Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa3. hely
2014/2015U10Szentesi Kézilabda Fesztivál4. hely
2014/2015U11Országos Gyermekbajnokság Csiszár régió 5. hely
2014/2015U11Régióbajnoka
2014/2015U13 Országos Gyermekbajnokság Csiszár régió4. hely
2014/2015U13 Régió Döntő
2014/2015U14Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa1. hely
2014/2015U14Interball- kupa Tatabánya2. hely
2014/2015U14Orosháza - Cup3. hely
2014/2015U14Cell- kupa nemzetközi kézilabda torna Veszprém7. hely
szezonkorosztályversenyhelyezés
2015/2016felnőttNB II felnőtt bajnokság5. hely
2015/2016juniorNB II junior bajnokság2. hely
2015/2016serdülőOrszágos Serdülő Bajnokság országos elődöntő
2015/2016serdülőCell- kupa nemzetközi kézilabda torna Veszprém6. hely
2015/2016serdülőOrosháza Cup1. hely
2015/2016U8Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa1. hely
2015/2016U8Dorogi ESE- Petőfi kupa1. és 3. hely
2015/2016U8Interball- kupa Tatabánya8. és 9. hely
2015/2016U8Astron- kupa Kecel5. hely
2015/2016U9Interball- kupa Tatabánya6. hely
2015/2016U9Audi ETO Balázs – kupa Győr6. hely
2015/2016U10Interball- kupa Tatabánya5. hely
2015/2016U10Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa2. hely
2015/2016U11Országos Gyermekbajnokságországos elődöntő
2015/2016U11Audi ETO Balázs – kupa Győr7. hely
2015/2016U12Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa2. hely
2015/2016U12Interball- kupa Tatabánya5. hely
2015/2016U13Országos Gyermekbajnokságországos elődöntő
2015/2016U13Komárom- Esztergom megyei utánpótlás kupa1. hely
2015/2016U13Orosháza Cup3. hely
szezonkorosztályversenyhelyezés
2016/2017felnőttNB II felnőtt bajnokság4. hely
2016/2017juniorNB II junior bajnokság4. hely
2016/2017juniorBarátság - kupa Naszvad1. hely
2016/2017serdülőOrszágos Serdülő Bajnokság országos döntő 6. hely
2016/2017serdülőCell- kupa nemzetközi kézilabda torna Veszprém7. hely
2016/2017serdülőÜstökös - kupa Dunaújváros4. hely
2016/2017U7Szivacslabda dobójátékok Tatabánya
2016/2017U7Kőkút- kupa Tata2. és 3. hely
2016/2017U8Szivacslabda dobójátékok Tatabánya
2016/2017U8Kőkút- kupa Tata1. és 3. hely
2016/2017U8Interball- kupa Tatabánya3. hely
2016/2017U8Nyuszi- kupa Angyalföld5. hely
2016/2017U9Audi ETO Balázs – kupa Győr Dorog I.6. hely
2016/2017U9Audi ETO Balázs – kupa Győr Dorog II.13. hely
2016/2017U9Orosháza Cup Dorog II.
2016/2017U10Interball- kupa Tatabánya8. hely
2016/2017U10Orosháza Cup
2016/2017U11Interball- kupa Tatabánya6. hely
2016/2017U11Országos Gyermekbajnokság Csiszár RégióRégióbajnoka II. hely
2016/2017U11Audi ETO Balázs – kupa Győr8. hely
2016/2017U13Országos Gyermekbajnokság Csiszár RégióRégióbajnoka III. hely
2016/2017U13Üstökös - kupa Dunaújváros3. hely
2016/2017U13Boomeráng- kupa Siófok2. hely
2016/2017U13Audi ETO Balázs- kupa3. hely