Szeptember 15-én rendezte meg a DorogiSport a SARPI DOROG FUTÓFESZTIVÁL 2018. elnevezésű utcai-, akadály- és terepfutó versenyt.

Kézilabdázóink is szép számmal vettek részt a különböző korosztályos futamokon és bebizonyították, hogy nem csak a kézilabdapályán képesek a jó eredmény elérésére.

A 3. osztályos lányok versenyén első helyezett lett Németh Gréta Dorina.

Az 5-6. osztályos lányok versenyén Tillich Tamara első, Szűcs Mercédesz második helyezett lett.

A 7-8. osztályos lányok között Szivek Anikó harmadik helyen ért célba.

A gimnazisták között a Mátyás testvérek állhattak a dobogóra, Viktória a második, Anna pedig a harmadik lett a 63 fős mezőnyben.

A SARPI CHALLENGE akadályfutó versenyen a fiú kézilabdázóink is szép számmal neveztek, de eredményességben itt is a lányok vitték a prímet.

Az alsós lányok között Csibra Lara második helyezett lett.

A felsős lányok között Hartmann Petra első, Szűcs Mercédesz harmadik helyen ért célba. Földes Réka pedig éppen csak lecsúszott a dobogóról.

Gratulálunk a lányoknak a futópályákon nyújtott teljesítményért.