Dorogi AC – Tatabányai SC NB II felnőtt női

Szombaton (május 13-án) 16 órakor kezdődött az alsóházi rangadó. Az előző heti Vasas elleni győztes mérkőzés pozitív hatással volt a csapatra. Motiváltan és elszántan léptünk pályára. Ennek megfelelően fegyelmezett és felszabadult játékkal indítottuk a rangadót. Az elejétől kezdve kézben tartottuk a mérkőzést, bár végig szoros volt az eredmény, az első félidő hatodik percében vezettek a vendégek utoljára. (2:3) Végül a félidőben két gólos vezetéssel mentünk az öltözőbe. A második félidőre a lendületes játékunk megmaradt. Támadásban és védekezésben is összeszedettek, agresszívak voltunk, előnyünket tovább tudtuk növelni. Gyuránki Bernadett kiváló védéseivel nagyban hozzájárult a csapat győzelméhez. Az utolsó két percben néhány elhamarkodott és sikertelen lövés miatt a négy gólos előnyünkből kettő maradt.

A mérkőzés végeredménye: Dorogi AC: Tatabányai SC  27:25 (14:12)

Györgyné Körmöczi Renáta (edző): Büszke vagyok a lányokra. Nagy dicséret illeti valamennyi játékosomat. Csapatként léptünk pályára és a mérkőzés végéig csapatként küzdöttünk, dolgoztunk. A kiváló hozzáállás, a kemény védekezés, a 60%-os lövéshatékonyság valamint a kiváló kapus teljesítmény meghozta az eredményt, a győzelmet.