Dorogi AC – Tatabányai SC U17

Szombaton a késő délutáni órákban kezdődött a mérkőzés. A papírforma szerint a mérkőzés esélyesének a dorogi csapat számított. Hiszen a bajnokságot vezető csapatunk a hatodik helyen álló Tatabányát fogadta. A mérkőzés elején hol a hazai, hol a vendégjátékosok voltak eredményesek, majd a félidő végére már kialakítottuk az öt gólos hazai vezetést. (15:10) A félidő a tatabányai csapatnak tett jobbat. Felpörögve, elszántan érkeztek a pályára és a második félidőt 14:15-ös arányban tudták lehozni. Bár néha „izgalmassá” tettük a mérkőzést, a vezetést nem engedtük ki a kezünkből. Szép gólokat, kemény ütközéseket és ziccer védéseket láthatott a közönség. Folytatás szerdán (05.17) 17 órakor a Dorogi Sportcsarnokban az Esztergomi fiatalok ellen.

A mérkőzés végeredménye: Dorogi AC – Tatabányai SC   29:25 (15:10)

A csapat tagjai: Dobin Kinga és Sátek Hilária kapusok, Buttinger Ivett, Demcsik Alexandra, Kovács Hanna, Hartmann Petra, Potocna Laura, Farkas Réka, Sámson Lili, Pálfi L. Hanna, Brosch Bettina, Csibra Lara, Szórádi Csenge, Jurácsik Lili, Bánsági Liza

Edző: Erdős Krisztián