November 26-án elkezdődött a vármegyei bajnokság alapszakaszának visszavágó szakasza.

Ősszel sajnos Tatabányán elvesztettünk egy pontot, most természetesen a cél az volt, hogy mindkét pontot itthon tartsuk. Ennek megfelelően a mérkőzést lendületesen, jól kezdtük. A 15. percben 10:1 volt az eredményjelzőn és ezt a különbséget a félidő végéig meg is tartottuk. (16:6).

A második félidőt is remekül kezdtük. A jó védekezésnek és a kiváló kapus teljesítménynek köszönhetően az előnyünket tovább tudtuk növelni. A második félidő közepére már 16 góllal vezettünk. Sajnos a mérkőzés utolsó negyed órájában sok technikai hibával, rontott kapuralövésekkel az ellenfelet magunkra hoztuk. A győzelem azonban nem volt kérdés.

A mérkőzés végeredménye: Dorogi AC – Tatabányai Sport Club 34: 23

A csapat tagjai: Gyuránki Bernadett és Fehér Lilla kapusok, Előd Nikolett (7 gól), Hartmann Petra (8 gól), Manczal Dóra (3 gól), Jármai Eszter (4 gól), Priáll Edina (4 gól), Illés Eszter (2 gól), Pétervári Dzsenifer (1 gól), Haskó Judit (3 gól), Pohner Orsolya (1 gól), Gellérfi Éva, Jurácsik Lili

Edző: Györgyné Körmöczi Renáta